| Daria_Daria_1989 a întrebat:

Am un Alcatel one touch 918 si nu pot sa instalez aplicatii, de exemplu: Subway Surf, Temple Run si multe alte aplicatii...
Dar imi arata ca dispozitivul meu de este compatibil cu aceasta aplicatie...da...m-am prins, le-am trimis un email. Spuneti-mi ce sa fac...pentru ca imi plac aplicatiile acelea foarte mult si vreau sa le instalez si eu pe telefon...
Raspuns URGENT!
P.S : Scuzati daca am cresit categoria big grin.

1 răspuns:
| adyttzu0111 a răspuns:

Sall ai androidul prea mic! daca tii se pare folositor Funda!