| superstarishere a întrebat:

BunaTpU! Am un smartphone, Alcatel One Touch 991.Il am din 27 decembrie 2012, primele luni au fost minunate, vai ce bun e telu' etc. dar dupa o vreme a inceput partea grea. Toti prietenii mei cu Samsung (S3, Mini2, Galaxy Y etc.) aveau tot felul de aplicatii dar mai ales Subway Surfer. Am incercat sa o descarc si nu am gasit-o.Cand am gasit-o acum de o saptamana imi aparea ca nu e compatibila cu telefonul;.Am incercat tot felul de aplocatii Temple Run sau etc. si nu au mers...Momentan mai caut aplicatii de acest gen dar COMPATIBILE cu telefonul...
Am doar 2 intrebari:
1. Ce aplicatii stiti voi? Asemanatoare cu Subway Surfers dar combatibile cu telefonul meu (Alcatel One touch 991)
2. Ce telefon imi recomandati? Daca se poate un Samsung... Fiindca Samsungul e mai performant si sigur vor merge aplicatiile care le vreau eu. happy
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Daca vrei jocul subway surfers intra pe google si scrie subway surfers armv6 apk si il downloadezi dupa il bagi in telefon si ii dai instal.(este o varianta modata a jocului pentru procesorele tip armv6)
mai sunt jocuri asemanatoare
magic run
agent dash

ca telefon iti recomand un mini 2/l5/l3/

| superstarishere explică (pentru KinekT):

Imi dai si mie site-ul?

| KinekT a răspuns (pentru superstarishere):

Http://www.apkmania.co/
apk mania mi se pare cel mai bun ite pentru download apk... eu il folosesc pentru Nexus 7 si un smart 2 si sunt multumit...

7 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/alcatel-ot-991-softwares_4606/1/
uite aceste aplicati sunt special pentru telefonul tau succes

| superstarishere explică (pentru 8mariastar):

Am mai intrat pe acel site... Jumatate din ele nu mergeau :l sad

| valyt17 a răspuns:

O posibilitate ar fi http://www.appsapk.com/

| AlexutzaAlee12 a răspuns:

1. Asemanatoare cu Subway Surfers sunt Temple Run, Angry Gran, Bunny Run, Penguin Run...
2. Pai cam orice telefon Samsung cu android e bun... De exemplu, Samsung Galaxy Ace este bun si arata si frumos
Sper ca te-am ajutat :*

| superstarishere explică (pentru AlexutzaAlee12):

Pai mie: Temple run nu imi merge, Angry Gran l-am avut dar nu imi place acel gen de aplicatii... Bunny Run si Penguin Run inca nu le-am incercat dar le voi descarca sa vad daca imi merg happy