| anonim_4396 a întrebat:

am un Alcatel one touch si nu stiu cum sa trimit prin bluetooth niste muzica la prieteni. ma puteti ajuta. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cateweline a răspuns:

Trebuie sa activezi bluetooth si sa dai pe fiserele mele la muzica sau cum ai tu, apoi dai pe trimitere bloethood si asta a fost

3 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

Activeaza bluetooth-ul, intra la setari pentru a fi vizibil telefon, si ar trebui sa mearga. Asta daca nu are cumva celalalt o problema la telefon si nu-i merge lui.

| TheDarkMita a răspuns:

Am avut si eu... e complicat nu merge sa dai pe muzica si trimite trebuie sa dai la muzicile memorate de telefon casa dai trimitere...

| VeronicaMihaela a răspuns:

Eu am Alcatel One Touch Pop C3 și am avut la rândul meu această problemă. Tot ce trebuie să faci este să intri în meniul telefonul, să selectezi ''Manager fișiere'' sau ''File manager'' - nu știu cum e la tine- apoi intri la muzica ta și selectezi melodia dorită, ținând apăsat pe ea, apoi bineînțeles o partajezi prin bluetooth. Sper că ți-am fost de ajutor!