| IuliiiaM a întrebat:

Am un Allview p5 alldro si de aseara nu pot memora pozele. Cand fac poze cu camera, cand vreau sa salvez o poza de pe facebook, sau cand efectuez o captura de ecran, pur si simplu nu se memoreaza. Funda pentru cel care ma poate ajuta!

1 răspuns:
| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Ai incercat sa revi la setarile din fabrica? Sau,pe spatele telefonului ai o gaurica/gaurea (whatever) unde ai un buton de reset, acceseaza-l cu un ac de cusut si ti se va reseta tot telefonul, va fi ca si cum a venit din fabrica, ii vei face din nou setarile, primul setup...