| Carmen_Violeta_1973 a întrebat:

Am un Allview Viper s. L-am spart, am fost la un servixe pentru telefoane, unde mi-au schimbat display-ul. La o zi dupa, mi-a aparut o dunga colorata, foarte subtire, pe lungimea ecranului. De la ce este? Sunt sanse ca dunga sa se faca mai mare, mai lata, sau sa se intinda pe tot telefonul? ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonimcunoscut123 a răspuns:

Du-te la ei inapoi caci ei sunt obligati sa iti dea garantie si poate sa fie montat gresit ecranul