| Vrânceanu_Antonio_2000 a întrebat:

Am un EE harrier un teflon mai rar întâlnit care se vinde în Anglia eu locuiesc în România. El vine deja preinstalat cu King root si am diferite bug-uri cu lock screen-ul și notificările de-asemenea când vreau sa filmez ecranul cu o aplicație se întrerupe filmarea, se întâmplă rare ori treaba cu filmat dar totuși e enervant. Poate e de la King root dar nu știu cum să-l șterg dar daca nu-i spuneți-mi voi dacă știți cum sa le rezolv.

Apropo vreau să-mi cumpăr un telefon nou dacă nu-l pot rezolva pe asta dați-mi va rog sugestii de telefoane care sa fie cu prețul între 500-1000 lei care sa aibă cel puțin 2 GB ram și minim 10 GB de stocare și sa nu fie de la vreun operator cum e Orange sau Vodafone. Mersi pentru răspunsuri.

1 răspuns:
| Apoka a răspuns:

1.Poti da reset la Android sau ce are el din FABRICA, te duci in setari, cauti Copie de rezerva si resetare dai pe el > Resetare configurari din fabrica>Confirmare restabirile>astepti>te pune sa faci setarile la telefon Romana>wifi>cont>card>lock screen>omiteti.

2. Daca nu merge, tot ai bug, ti-as recomanda un Allview Viper 1 sau Viper 2. Are 16gb