| Anonim15032 a întrebat:

Am un Huawei P10 Lite pe care l-am luat acum 2 sapt. Astazi, a căzut pe jos si s-a spart sticla de pe spate. Este o dunga pe latimea acestuia, de la stânga la dreapta. Daca pun mana, nu se simte ca este spart, este ca si cum nu are nimic. Ce trebuie sa fac ca sa il repar? având in vedere ca este sticla de pe spate, nu cea de pe fata..adica display-ul.

1 răspuns:
| Pika69 a răspuns:

Mi s-a intamplat acelasi lucru cu p9 lite. Du te undeva unde se repara display ul si intreaba acolo daca este posibil sau unde se poate.