| Alis57 a întrebat:

Am un Huawei p40lite și as vrea sa știu dacă merge sa apăs de doua ori pe ecran și sa se deschidă, nu deblocheze, doar deschidă, dacă merge va rog sa-mi spuneți cum. Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Yohei a răspuns:

Da, merge, cauta prin setări!

| Yohei a răspuns:

Scrie un bara de căutare de la setări " Treziți ecranul" Eu am p30 pro și asa îmi apare!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta in setari unde scrie trezirea ecranului, si bifezi acolo, aceea inseamna ca atunci cand atingi ecranul se va deschide.Pentru a debloca telefonul îi bagi tu codul tau pin sau deblocare facială, ori amprentă digitală.