| Alis57 a întrebat:

Cum fac la un Samsung sa mi se deschidă ecranul dacă apăs de doua ori pe el?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Laptop sau ce?

| cfrtobias a răspuns (pentru sierra1):

La telefon 100% daca o zis de s10e

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

De obicei răspund la intrebare imediat... dacă e clară

| Ionut659 a răspuns:

Păi contează ce este, poate fi A, S sau G parcă...
La cele mai noi și mai scumpe ca s10, s9+,s20etc se poate face doar prin apăsare cu degetul odată pe ecran iar la a 70, a51, a21, a80, a81,a90 se face tot prin apăsare, este o deblocare a ecranului cu degetul. Dacă vrei neapărat să apeși de două ori pe ecran pentru deblocarea îți trebuie o aplicație. Eu știu că doar Xiaomi, LG și Huawei au această funcție

| Alis57 explică (pentru Ionut659):

La Samsung s10 e, adică cum fac asta, am văzut la o prietena și vreau și eu, și ma gândesc ca trebuie sa activez ceva din setări

| cfrtobias a răspuns (pentru Alis57):

Eu am s10e e cumva amprente digitale? are mai multe glisare; model; cod pin; parola; recunoastere faciala si amprente digitale poti intra in setari si la blocare ecran poti testa macar asa e in s10e