| anonim_4396 a întrebat:

Buna.
Am un iPhone 11 pro, iar atunci cand incerc sa ma conectez cu Facebook pe orice aplicatie/joc, imi apare un alt Facebook pe care nu il mai am salvat niciunde si cu care nu am nici o legatura.
Stie cineva care ar putea fi problema? Nici nu am o varianta de conectare la alt cont

2 răspunsuri:
| AndreiMadalin69420 a răspuns:

Ai iphone fake

| StoicaG3org3 a răspuns:

Buna,
daca prin "nu am nici o legatura" te referi ca nici macar nu este contul tau, ar putea fi al unui proprietar vechi sau al unei persoane care are sau a avut acces la email-ul tau.
Daca nu te refereai exact la asta poti incerca sa te conectezi cu nr de tl inregistrat pe acel cont de Facebook(daca inca il ai inregistrat).
Si daca nu mai ai acces la acel numar de tl sau nu l ai inregistrat pe contul de Facebook atunci ori poti sa te conectezi la jocuri/aplicatii cu contul de google sau sa inserezi tu manual email-ul si parola ori apelezi la un specialist, dar s-ar putea sa trebuiasca sa i trimiti mai multe informatii pentru a remedia problema.
Succes cu rezolvarea problemei.