| Protocaluta a întrebat:

am si eu o problema, am iphone 4 si nu pot sa ma conectez cu candy crush pe facebook, ce as putea face? De fiecare data cand incerc imi da eroare, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Și ce legătură are întrebarea asta cu categoria?

| Protocaluta explică (pentru mimiwewem):

Care e problema ta? Eu vreau doar raspuns, stii sa-mi dai raspunsu bine nu pa

| mimiwewem a răspuns (pentru Protocaluta):

Îmi cer scuze. Nu am văzut bine unde ai pus categoria...mai era o întrebare de asta pusă la categoria Dragoste și Sex și credeam că e asta...
Trebuie să descarci jocul pe telefon.

| Protocaluta explică (pentru mimiwewem):

Il am deja.

| mimiwewem a răspuns (pentru Protocaluta):

Și nu merge să joci? Prietenul meu și-a descărcat aplicația și se joacă fără a se conecta la facebook.

| Protocaluta explică (pentru mimiwewem):

Si eu pot sa ma joc fara sa ma conectez dar vreau sa ma conectez si nu pot si tocmai de aceea caut raspuns.