| comedy a întrebat:

am un iphone 4 original 16 GB, si as vrea sa schimb pe un Samsung galaxu s4 replica, desingul telefonului este identica cu cel original, iar el cere 400 lei ca nou, si as da la schimb si ca mai primesc 400 de la el pe langa Samsung, merita? camera merge bine? aplicatiile se pot instala si ruleaza bine? cele mai buna raspunsuri primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Caddillac a răspuns:

Nu, e un rahat replica, unele sunt bune unele nu, sincer nu m-as baga...
Am si eu o replica de galaxy s4 si e praf, are 256 rami dintre care liberi doar 50-60 si nu poti face mai nimic pe el, ramai la iphone

2 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Dacă nu e original..degeaba faci schimbul.Mai bun este unul original decât "replică". Nu se merită, poate o să meargă bine în primele câteva zile dar apoi o să vezi diferenţa dintre Iphone şi ceea ce vei lua tu.
Toate bune.

Răspuns utilizator avertizat