| drujban12345 a întrebat:

replica iphone 4s cu android este buna mai buna de cat replica iphone cu java merge bine daca are android daca il scapi mai merge vreau raspunsuri detaliate cele mai detaliate primesc funda

Răspuns Câştigător
| cosmin655 a răspuns:

Replicile n-au nimic din ce au originalele(poate doar aspectul,dar de obicei nici ala nu e identic).Un telefon fake se strica repede,are camera praf, mult lag si o sa se stinga definitiv in cateva zile(fara sa-l mai poti porni, asta daca replica e noua, daca e veche ti se duce in cateva ore)laughing.Nu lua replica, o sa regreti...credema e adevarat ce scriu