| Didi130898 a întrebat:

am un iphone 4s si vreau sa imi instalez instagram, am incercat sa-mi fac cont pe iTunes, dar la sfarsit imi arata ceva cu Card, de platit si asa nu vreau, doar free. Doar prin iTunes se pot pune aplicatiile pe iphone? sau exista si alta solutie, pentru poze si muzica doar pun cablul de date si ptin iTools le copiez. happy
vreau un raspuns, multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| Piratul10 a răspuns:

Da,numai prin iTunes poti descarca, am încercat si eu de mii do ori sa downloadez din internet dar imi apărea ca nu se poate pentru ca e IOS si la IOS nu poti sa downloadez din internet dar pe Android cred ca poti.

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Nu trebuie sa platesti doar iti cere datele cardului ca ei sa fie siguri ca in caz de vrei sa descarci ceva pe bani ei sa aiba de unde sa tii ia. Caut si eu vreo solutie dar nu mai gasesc, sunt smecheri astia de la Apple.

| DeeaVonP a răspuns:

Da, din pacat doar pe ITunes se poate downloada Instagram-ul! Mai incearca, poate nu o sa iti ia bani de pe card...Dar nu risca doar pentru o aplicatie, nu stii sigur daca iti ia bani de pe card happy