| BlackShaDown a întrebat:

Salutare TPU am o problema.Am un iPod touch de 16GB si as vrea sa stiu cum pot baga muzica, videoclipuri, etc pe el am incercat cu itunes dar cand bag cablul de date in iPod nu imi arata nimic in iTunes.Si as vrea sa stiu cei de facut dau funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, daca vrei sa bagi mai usor muzica si videoclipuri pe el, activeaza internetul gratis in reteaua ta si poti descarca o multime de chesti tari, melodii, poze, videoclipuri. asa mi-a facut si varmiu si chiar merge.

| roby096 a răspuns:

Problema e ca fata nici nu sti ce vorbeste, cum sa ai pe ipod ( adica un mp4 mai bun) internet gratis, nu ai acrele nu poti vorbi, si internet gratis e doar pe Orange, poate varasu are iphone care e alta mancare de pese.
Rvenind la ipod, fi sigur ca, cabulul nu e rupt undeva la intrarea in mufa. Ti se deschide itunes cand bagi ipodul in usb, poti sa il incarci? Incearca sa instalezi itunes din nou, si daca tot nu merge, incearca sa te duci la un service cu el, eu nu am patit chesti de acest gen. Inainte ti-l detecta? Apropo cu internetul, daca ai jailbreak facut poti lua jocuri s tot felul de aplicatii, din instalous (e o iconita pe display, asta doar daca ai jailbreak) daca nu descarca de pe itunes muzica si filme dar o sa te coste, aceste doua lucruri sunt valabile doar cand te conectezi la wifi.
funda?:d

| BlackShaDown explică:

Fi mai explicit cum activet internetul gratis. daca e contacteaza-ma la alexandru_andrei23