| patchouli a întrebat:

Stiti cumva daca se pot descarca aplicatiile pentru iphone pe calculator si apoi sa le trec pe telefon? Pentru ca m-am saturat de itunes, as vrea sa le instalez cu itools ca e mai simplu, sincronizarea e foarte naspa la itunes.
Nu vreau sa le iau direct din app store de pe telefon ca am netul limitat si nici nu am un wifi prin zona..multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Din cydia instaleaza Appsync ca sa te lase sa instalezi aplicatiile crackuite din pc.
Video: http://www.youtube.com/watch?v=xAOpj2X_ONQ

8 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Daca nu ai jailbreak si cydia instalata nu vei putea syncroniza decat cu itunes aplicatiile din appstore, restul fiind crackuite.

| patchouli explică (pentru Andrei1099):

Le am...am mai instalat cu itools 2 aplicatii (skype si viber) ca mie nu mai imi mergeau din cauza soft-ului...

| patchouli explică (pentru Andrei1099):

Si de unde pot sa descarc aplicatiile? ca asta e cea mai mare problema sad

| Andrei1099 a răspuns (pentru patchouli):

Http://iphone.mob.org/ un site bunicel.

| axel112 a răspuns (pentru patchouli):

Eu spun ca de pe google play iti faci cont ori de pe calculator sau telefon si iti descarci app, ovi store inca mai are niste app forte interesante

| patchouli explică (pentru Andrei1099):

Multumesc mult

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei1099 a răspuns (pentru patchouli):

Din cydia instaleaza Appsync ca sa te lase sa instalezi aplicatiile crackuite din pc.
Video: http://www.youtube.com/watch?v=xAOpj2X_ONQ

| Pogonici a răspuns:

Nu se face asa ai cydia
?