| mariiia31 a întrebat:

Am un j3 2016 si pana de curand am folosit doua cartele in el. Datele mobile erau pe cartela de digi, dar nu o mai folosesc si nu stiu cum sa configurez pentru datele mobile de pe cartela de Vodafone... M-ati putea ajuta? dau funda.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Mergi in setari si poate gasesti un SIM manager. Selectezi SIM-ul dorit si il setezi pentru a folosi doar date.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Pune Vodafone în slotul SIM 1 - ar trebui să se reconfigureze singura pentru date. Eventual alege din settings, manager cartelă SIM, date mobile pe sim-ul corespunzător