| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am un Nokia asa 302 si am o problema cu conectarea la wireless-ul de acasa. Telefonul merge conectat, insa cand intru in aplicatii imi apare eroare de conectare. Este prima ora cand apare aceasta problema, deoarece mai m-am conectat la wireless in alte parti si a functionat.
funda happy

1 răspuns:
| Adbbmsh a răspuns:

Daca nu ai date importante stocate, ti-as recomanda sa ii dai un factory reset si sa reconfigurezi setarile cu conexiunea ta Wi-Fi din casa. Sper ca ti-am putut fi de folos.