| codax a întrebat:

Saut,am o intrebare am un Nokia n97 si cand vreau sa intru pe ovi imi apare conectarea la pachetele de date esuata sau ceva de genul chiar daca sunt conectat la wifi dar pe celălalte imi merge de ex pe youtube.

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Pentru ca nu ai setat in ovi conexiunea la net fiind wifi de aiawinking si el incearca sa se conecteze la netul prin retea

| codax explică (pentru Assu53):

Ms dar ma poti ajuta cum fac conexiunea la ovi?

3 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Sincer nu stiu pe de rost setarile unde sunt puse dar iti pot spune ca sa setezi in browser pe undeva la conectivitate sa te intrebe mereu ce fel e conexiune folosestiwinking si in ovi acolo trebuie sa fie pe la setari sa te intrebe ce fel de conexiune sa folosesti

| codax explică:

Ms mult ca m-ati ajutat, am facut setarile si imi intra in ovi dar acum am alta problema.Mi-am facut cont si ma conectez pe ovi sicand vreau sa descarc nu pot sa descarc adica imi apare la aplicatie descarcare dar dau pe el si nu imi merge