| StefaniaGeanina a întrebat:

am un Orange nivo, iar aseara cazut din mana.Nu pare zgariat sau ceva, are undeva intr.un colt o zgarietura foarte mica si rama un pic sarita.Nu se mai vede, touchul merge, ca l.am deblocat si pot sa raspund pe el, numai ca nu se aprinde, e tot negru.Are inca garantie, dar nu cred ca acopera. Voi ce ati facut daca ati avut problema asta...dau funda! happy

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop, pentru trimiterea acestuia in Service.
Preturile pentru componentele telefoanelor pot fi comunicate doar de catre Orange Service dupa trimiterea telefonului in service. Este posibil ca display-ul sa nu fie singura componenta care trebuie schimbata.

Cu prietenie,
Orange Helper.