| Emilia1015 a întrebat:

Am un S3 si atunci cand fac poze cu camera frontala mi le face intoarse in oglinda.Cum pot rezolva aceasta problema?

3 răspunsuri:
| AnNéVidoff a răspuns:

E normal sa le faca asa, nu ai cum sa setezi din telefon asa ceva, camera frontala este deja ca o oglinda...
Stiu ce incerci sa obtii, cauta in Google Play o aplicatie numita: "Image flip", te va ajuta! happy

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Uita-te daca nu ai cumva vreo setare mirror pentru ca stiu ca unele telefoane Samssung au aceasta functiie. Daca nu o ai atunci descarca o aplicatie de editare foto in care ai si functia de intoarcere a imaginilor. Funda?

| pitagoralfa a răspuns:

Salut, la setari la camera ai aceasta setare, ori vedere in oglinda, ori mirror view daca este in engleza