| SirxSensei a întrebat:

Bună, am un s4 si recent mi-am spart geamul in fata, l-am dus la service l-am schimbat. Dar acum am o problema, merge super greu touch-ul. Sa aiba legatura cu asta saune din soft? înainte sa il las alea 3 ore la service mergea perfect.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

E foarte probabil să fie din cauza faptului că ai schimbat sticla fiindcă la fel a pățit o prietenă de a mea mai demult...
Cel mai bine ar fi să mergi la un magazin Orange, Vodafone sau Cosmote la service-ul lor să întrebi un specialist exact.

O seară frumoasă!

| SirxSensei explică (pentru Hydrangeaceae):

Am dat 150 de lei pe geam si manopera. nu as mai da bani aiurea, cred ca e prost ala de la service si ma duc si il bat de cap... oricum merg sa mi-l faca iarasi ca am garantie cum mi-o facut lucrarea 60 de zile.