| ShREKT a întrebat:

Am un Samsung A50 de 3 saptamani, cumparat din magazin, nou si acum din senin nu mai se deschide. Avea aproximativ 80% baterie inainte ca asta sa se intample si tin sa mentionez ca pana acum o singura data l-am lasat sa se descarce de tot si ca l-am incarcat la un incarcator Samsung, mai puternic ca cele normale cu fast charge, avand 25w. Am mentionat pentru ca am citit pe net ca poate fi de la baterie, stie cineva ce problema poate avea?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Problema poate fi de la mai multi factori si se procedeaza pas cu pas, astfel:
1. - bateria descarcata - se pune la un incarcator propriu sau alt incarcator si se verifica daca se incarca.

| cfrtobias a răspuns:

De ce nu mergi la service adica de unde ai luat si le zici problema?

| Drsss a răspuns:

Du-l in garantie, o sa ti-l rezolve ei.

| Zamfir_Ghe_Madalin_1998 a răspuns:

Am avut si eu o problema asemănătoare, incearca sa scoti "compartimentul" unde ai cartela si sa o bagi inapoi.