| Nikeee9012 a întrebat:

Am un Samsung galaxy Core Prime. Si cand vreau sa salvez numarul cuiva. La nume nu pot pune emoticoane. Pot face ceva din setari. Sau pot face ceva? Va rog ajutati-ma. Dau funda

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum sa pui nene emoticoane la nume, e si el telefon, nu jucarie...

| LePotato a răspuns:

Trebuie sa iti descarci o alta tastatura de pe Play Store

| Divy a răspuns:

Ai încercat cu tastatură emoji și nu a funcționat sau ai procedat altfel?
O găsești în google play mai multe variante mult succes!

| TheBunny a răspuns:

Nu prea cred că ai ce sa faci din setari. Încearcă sa pui doua puncte și paranteza

| TheBunny a răspuns:

Adică asa: happy

| Gabi_Sfetcu_1986 a răspuns:

Merge sa pui, emoticoane. da iti trebuie tastatura cu emoticoane. pe care o, descarci de pe magazin play