| CataCatalin81 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Grand Pime și nu se mai deschide. Apare un mesaj in colțul din stânga sus " Custom binary blocked by FAP Lock" ce a-și putea să fac? Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Aaa deci tu ai vrut sa-i flash-uiesti un CUstom ROM, trebuia sa zici asa
Pai ce poti sa-i faci este sa reflash-uiesti firmware-ul stock (il gasesti pe net si il flash-uiesti cu Odin) si cam asta este... eventual daca mai apar probleme dupa flash intra in recovery, o sa-l ai pe ala stock) si da factory reset

| autommmmm a răspuns:

Inainte sa il pornesti tine apasat pe butonul de volum sus sau jos nu stiu sigur pe cel de home si de pornire si o sa intre intr-un meniu si dai undeva unde scrie factory reset parca