| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Grand Prime. As vrea sa setez un interval in care sa mi se închidă si deschidă telefonul la o anumita ora. Imi spuneti va rog unde sa caut in Setări pas cu pas? Dau funda.
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Da tu ce crezi? Ca e calculator? Am impresia ca poti, daca exista o gasesti in power!

| Ali1998 a răspuns (pentru Clorox):

Exista la mai multe telefoane optiunea aceasta.

| Clorox a răspuns (pentru Ali1998):

Pai nu stiu, du-te la power si vezi daca are optiuni! Daca nu uita-te si tu pe Youtube la niste videoclipuri sau ceva. Am auzit ca poti face acest lucru la Lg G4 si la mai multe modele dar nu stiu daca merge la al tau! Totusi, incearca!
Scuze, m-am uitat pe Youtube, nu ai aceasta optiune!