| savhoratiu17 a întrebat:

Buna am un Samsung Galaxy Mini ..in incercarea de a instala softul pe el 2.3.6 ...am instalat programul root manager si dupa finalizare s-a oprit telefonul si nu mai porneste deloc vreo solutie? in afara de service si daca ii pana acolo cam cat ar costa? va rog...

3 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Dul la service nu va costa mai mult de 50 lei toti incerc sa faca sa etc si nu reusesc

| iamSeBy a răspuns:

Pai ai putea incerca o resoftare. Il conectezi la calculator, si la Kies ii dai recuperare firmware de urgenta (pe la setari pe undeva parca).

| thebiggesttroll a răspuns:

L-ai brickuit cei de la service nu il fac deoarece ei se ocupa de probleme hardware.Trebuie dus la un service JTAG
si te va costa in jur de 100 ron.Bafta(ps:poti cauta in publi 24 pentru service jtag)