| bubulex a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Duos si nu are pe el Flash Player de unde pot sa downloadez sa mearga?

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Il gasesti pe Google Play sau il poti descarca de aici: http://www.freeware4android.net/......7097.html. Nu are virusi este foarte sigur. De acolo l-am descarcat si eu. Apasa acolo sub codul ala cu alb si negru. Descarca-l de pe telefon, nu de pe pc.

Have a nice day :)

| bubulex explică (pentru Konata):

Nu este buna adresa care mi-ai dat not found

| Konata a răspuns (pentru bubulex):

Imi pare rau sad Nu stiu de ce nu merge.

| Mira04 a răspuns:

Eu de obicei descarc orice pin Magazin play. Nu stiu la tine dar la mine merge tongue