| AndreeaTrican a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Duos si nu mai am memorie. As vrea sa stiu cum mut aplicatiile pe cardul SD?

1 răspuns:
| vatco a răspuns:

Trebuie sa instalezi o aplicatie de pe google play.cauta app to sd.deschizi programul si selectezi aplicatiile care vrei sa le muti. daca nu ai cont google sa poti intra in google play trebuie sa le muti manual.intri in setari aplicatii si intri la fiecare aplicatie in parte unde o sa ai un buton move to sd card.