| Cristi151 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3, dar are o singura problema.Cea cu incarcarea straight face
Eu momentan il incarc cu incarcator universal straight face

Care imi poate spune aprox. cat ar costa schimbarea mufei de la telefon?

Funda; x

Răspuns Câştigător
| Krosom a răspuns:

Sunt doua variante pentru care nu-ti merge:
a) S-ar putea ca incarcatorul sa nu functioneze pe telefon, fiindca ar fi cel mai bun incarcatorul original sau poti folosi altfel de incarcatoare, iar pentru calculator poate nu ai instalat corect driverele si Samsung Kies
b) Ai probleme cu mufa si trebuie sa schimbi telefonul, cel mai bine ar fi daca ai avea garantie la el.

Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Krosom a răspuns:

Nu ai detaliat care este problema, ce fel de probleme ai la incarcare, nu se incarca? Atunci te sfatuiesc sa folosesti incarcatorul original, daca il mai ai, sau daca folosesti alt cablu USB 3.0, incearca cu cel original.

| Cristi151 explică (pentru Krosom):

Nu..bag incarcatoru in telefon, arata ca incarca dar se descarca.
Daca bag vreun usb in telefon nu-l recunoaste...etcstraight face

| Krosom a răspuns (pentru Cristi151):

Sunt doua variante pentru care nu-ti merge:
a) S-ar putea ca incarcatorul sa nu functioneze pe telefon, fiindca ar fi cel mai bun incarcatorul original sau poti folosi altfel de incarcatoare, iar pentru calculator poate nu ai instalat corect driverele si Samsung Kies
b) Ai probleme cu mufa si trebuie sa schimbi telefonul, cel mai bine ar fi daca ai avea garantie la el.

Sper ca te-am ajutat.