| 7800Fahrenheit a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 din luna aprilie. Am o problema destul de dubioasa. Bateria tine extrem de puțin. Am mai întrebat posesori de S4 și au spus ca au parte de baterie și timp de 2 zile în condiții de folosire. Dacă se poate sa mai lăsați impresii cei care dețineți acest tip de telefon. Și ar fi ok dacă as cere pe baza garanției o alta baterie?

3 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Daca telefonul detine procesor, si sigur detine, este exact un calculator, deci sansele sa iei virusi sunt egale cu cele ale calculatorului. Sa tii minte un lucru : Daca un telefon cu android ruleaza greu si bateria tine putin, atunci are virusi. Acum nu spun prostii, asta am citit de pe un site de IT. Sfatul meu e sa ii bagi un alt soft, sau sa ii dai sa revina la setarile din fabrica, si el v-a sterge tot, si o vei lua de la inceput. happy Daca nu stii cum, da-mi mesaj in privat.

| UnDeadMan a răspuns:

Poate o soliciti prea mult.Cred ca mai bine iti iei una noua ca cine stie ce poate sa se intample cu ea

| ChRisTTiaNNN a răspuns:

Ma indoiesc ca timpul estimat atunci cand il folosesti este de 2 zile, Eu nu cred ca tine mai mult de o zi, mai ales cum folosim telefoanele in ziua de azi adica non-stop.