| anonim_4396 a întrebat:

Bună.Am un Samsung Galaxy S5 şi nu îl pot conecta cu PC'ul.Menţionez că l-am mai conectat şi a fost tot ok.Acum însă nu ştiu ce problemă are. Cînd îl conectez cu calculatorul acesta doar se încarcă şi nu îmi apare pe telefon în bara de notificări conectarea cu PC-ul.Şi nici nu găsesc în setările telefonului setările USB-ului.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi daca ai folosit acelasi cablu ca atunci cand te-ai putut conecta.

| Pool77 a răspuns:

Incearca prin Kies daca ti-l recunoaste, daca il recunoaste trebuie sa-l setezi din setari.

| Mihaelablabla a răspuns:

Eu ma pot conecta la telefon doar daca ecranul lui este aprins, adica nu este blocat!

| Jager a răspuns:

Am si eu S5 si la fel am patit. Incearca cu http://mobilego.wondershare.com/ e un program gen Kies de la Samsung. Poti sa pui/scoti poze etc.