| Heads20 a întrebat:

am un Samsung galaxy y Duos, si nu pot sa imi descarc aplicatii pe el (are el cativa MB cei are) vreo 50 mai am ca sa pot sa ii folosesc.
Dc asa de putin? dar nici aia nu pot sa ii folosesc, cand imi descarc o aplicatie(de pe Google Play) zice ca nu are spatiu de stocare.
CE SA FAC?
Eu am card de 4 GB dar nu am nk in el si tot zice ca am vreo 200 de MB in el. dar nu am nk, macar daca as putea sa imi bag pe cardul de memorie.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai memoria telefonului plina. Aplicatiile acolo se duc.Pentru buna functionare a ei.