| girlpoisson555 a întrebat:

Bună, am un SAMSUNG OMNIA II, gt-i8000 și aș vrea să-mi instalez pe el whatsapp-ul, ceva sfaturi?
FUNDOI cât mine de mare!

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Descarca in pc mobogenia si il instalezi conectezi telefonul la pc si ii dai instal la Whasapp. daca nu stii cum cautama pe skype: adryano2411 si voi intra eu la tine in pc si rezolvam treaba bafta

7 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Asa si cine nu te lasa sa il instalezi?

| girlpoisson555 explică (pentru itsoft):

M-am grăbit să postez întrebarea și n-am zis de ce nu merge. laughing
Păi pur și simplu dau install și nu mișcă nimic. sad

| itsoft a răspuns (pentru girlpoisson555):

Adica nu se instaleaza sau ce?

| girlpoisson555 explică (pentru itsoft):

Nu, nu se instalează, acum l-am downloadat pe calculator și l-am mutat pe telefon și când dau să-l deschid să instalez scrie- cannot be instaled. The authentication certificate is failed. Și direct de pe telefon nu pot nici cum să-l intalez sau downloadez.

| girlpoisson555 explică (pentru itsoft):

So, nicio șansă amărâtă să-l instalez?!

| itsoft a răspuns (pentru girlpoisson555):

Descarca in pc mobogenia si il instalezi conectezi telefonul la pc si ii dai instal la Whasapp. daca nu stii cum cautama pe skype: adryano2411 si voi intra eu la tine in pc si rezolvam treaba bafta

| tudorykul a răspuns:

1. Deschide Magazin Play
2. Pe bara de search scrii : "whatsApp"
3. Apesi instalare
4. Astepti pana apare acolo "Deschide"