| moniii5 a întrebat:

am un Samsung s3 din Spania cu garantie de la Samsung, se poate sa il duc in Romania tot la Samsung pentru reparatii?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa il duci dar contra cost, garantia nu e valabila si in Romania

| DeliaDelii a răspuns:

Da se poate, de ce nu. Dar n-o sa ai garantia si in Romania.

| MrGrAv3 a răspuns:

Sa il repari la noi NU se poate! se poate sa iti ia garantia si telefonul, si il trm in Spania cam 2 saptamani- 1 luna dureaza proocedura...am patit si eu asa...imi tot ziceau k garantia nu e buna si al noi.