| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung S5 si cand ma suna cineva sau eu ii sun nu se aude ce zic.Ori e prea incet ori e distorsionata vocea.Ce sa fac? Am suflat in microfon, difuzor toate bune acolo.Stiu ca l-am avut in geanta, nu l-am blocat si cand l-am scos de acolo era intrat in setari dar nu m-am uitat exact la ce.De atunci am problema asta.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Drami a răspuns:

Incearca sa maresti volumul sau sa restartezi telefonul. Daca nu merge intra la Setari>Dispozitivul meu>Sunet si acolo iti poti regla volumul cam la tot. Daca nici asta nu merge reseteaza telefonul la setarile din fabrica. Sper ca te-am ajutat.Succes!