| Alexandru074 a întrebat:

Buna am un telefon cu andoid si vreau o aplicatie in care ....atunci cand descard o melodie sa o salveze in melodii si daca descarc un document in documente etc! vreau sa stou daca este, si daca este ziceti-mi si mie pls

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Salut, asa ceva nu cred ca exista si asta o spun pentru ca mi se pare putin probabil ca un soft sa stie numele folderelor din telefonul tau! daca cumva exista o aplicatie de genul asta cu foldere predefinite probabil nu a fost facuta pentru android!