| Daoth a întrebat:

Am un telefon cu sistem de operare android căreia i-am pus o parolă la deblocare, iar apoi am uitat-o şi am încercat de atât de multe ori să o ghicesc încât nu mă mai lasă să încerc, şi tot ce îmi arată e să mă loggez cu contul google. Dar nu mă pot loga pentru că nu am conexiune la internet şi nu pot accesa setările wi-fi. M-am gândit să îl duc la Vodafone. Credeţi că va costa să mi-l deblocheze? Mulţumesc oricum.

1 răspuns:
| UtilizatorulN a răspuns:

Iti vor reinstala sistemul de operare... deci va fi ca la inceput happy Depinde de versiunea de android, in jur de 80-100 lei.