| Liviu321 a întrebat:

Salut, detin un smartphone GSmart rio R1 si imi creeaza mari probleme: una dintre ele ar fi ca atunci cand ascult muzica imi sacadeaza (la un amarat de Nokia 6303 mergea perfect muzica!). De ceva vreme sunetul nu se mai aude doar in boxa normala ci si in difuzorul frontal pentru convorbiri. Are perioade cand se aude in difuzor cand in boxa. Am citit pe site uri si am vazut ca majoritatea au probleme cu el. Am inteles ca daca il duc la garantie nu are ce sa ii faca iar altul nou ar avea aceleasi probleme. Se poate inlocui softul lui cu un al altui telefon?

1 răspuns:
| Goldstone147 a răspuns:

Nu stiu exact... cauta pe internet si iti va da pe youtubewinking