| robertadenisaroberta a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 520 si mi-am pus parola.Am scos-o si de dimineata a trebuit sa o bag din nou.Am tastat-o si nu a functiunat.Am incercat toate variantele.Pot sa il repar fara sa il duc la resetat?

Răspuns Câştigător
| SweetChild1 a răspuns:

Așteaptă până se descarcă complet, iar apoi să îl pui la încărcat. Așa mi s-a întâmplat și mie că am tastat parola greșit de mai multe ori și a mers. Dacă te-am ajutat aștept funda.

1 răspuns:
| Daniel963 a răspuns:

II poti da resetare din fabrica dar pierzi tot din el, inainte sa ii dai scoate cardul si cartela sper ca te-am ajutat. Funda?