| catalinmobil a întrebat:

Buna am un telefon sagem puma m1 si la router wireless am USB si atunci cand conectez telefonul prin USB la router nu apare nimic (e un beculet pentru USB care iti arata cand e pornit si nu e aprins) insa telefonul scrie acolo la USB router! spuneti-mi ce sa fac ca sa am net de pe router prin USB la telefon!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e posibil sa conectezi telefonul prin USB
la ruter de asta nici nu merge am incercat eu nu e posibil decat dc ai WI-FI la telefon cea ce nu ai