| avrameasca2000alfa a întrebat:

am un telefon VODAFONE Smart Mini 875, si cand vreau sa bag pe calculator imaginile din el prin cablul de date nu imi apar decat o parte din foto... putin ajutor?

2 răspunsuri:
| wolfrram a răspuns:

Poate ca o parte din fotografii este ori pe cardul de memorie ori pe memoria interna a telefonului.Banuiesc,ca,calculatorul citeste cardul de memorie asa ca incearca sa le muti din memoria interna pe card.Sau o parte din fotografii sunt in alt folder, uitate in toate folderele poate le gasesti. Sper ca te-am ajutat. happy

| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

E de cablu de date, eu am cablu lui care mi l-a dat cand la cutie cu telefonul si mai am un cablu la fel.Cu cablul de date care il aveam eu nu imi ceteste toate pozele/muzica cand il conectez la usb dar cu cablul de date care mi l-a dat la cutie cu telefonul imi merge perfect