| BicutsBia2011 a întrebat:

Am Vodafone smart 1 si vreau sa il resetez. Este vreo problema daca fac asta?

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca dai o resetare din Setari- Revenire la setarile di fabrica, nu se intampla nimic rau, doar isi reorganizeaza datele si setarile pentru a functiona mai repede si pentru a corecta erori de soft. Preventiv, scoate cartela si cardul de memorie, ca sa ai datele in siguranta.
Daca folosesti butonul de reset ascuns sub carcasa, se sterge totul de pe el, revine la prima sa secunda de functionare.

| user5493 a răspuns:

Daca l resetezi iti dispar toate setarile, programele...depinde ce vrei

| KrEaThYvE a răspuns:

Cel mai bine este daca intrebi un specialist... daca mai e in garantie este perfect te duci si daca are vreo problema ei o s-o rezolve

| blogman a răspuns:

Daca il resetezi "Factory Reset" vei pierde toate setarile pe care le-ai facut pe el de cand il ai. Setarile vor reveni la cele initiale exact ca atunci cand il scoti nou din cutie.

| CripWalker a răspuns:

Depinde ce fel de reset, daca vrei sa folosesti ace "gaurica" ti se vor sterge datele din telefon happy
Daca ai degand doar sa il formatezi iar poti sa apelezi la cineva care stie sa se descurce si poti sa alegi ce sa ramana in telefon si ce nuhappy