| anonim_4396 a întrebat:

Buna ..am vrut sa iau pozele de pe telefon sa le pun pe card de memorie deoarece nu mai aveam spatiu, si din greseala am sters multe poze, va rog sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca le ai avut pe cardul de memorie, ai sanse sa recuperezi din fotografiile sterse, evident daca nu mai pui si alte inregistrari pe card.
Scoate card-ul de memorie ACUM si cauta cu el UN SPECIALIST in recuperare de date.

| dannyel86 a răspuns:

Sunt mai multe aplicatii care pot recupera fisiere sterse de pe hard sau memorii flash. Una dintre ele e Recuva, care iti poate recupera pozele piedute.

| CuriousStuff a răspuns:

Daca nu aveai backup la ele (adica sa ti se salveze pe google photos sau un program asemenea nu le mai poti recupera.

| iDarkness a răspuns:

Nu le mai poti recupera.

| AnthonyWhite a răspuns:

Ne pare rau!