| Rossa8807 a întrebat:

Buna, aproximativ cat costa și durează sa îți pună un ecran la telefon? Mama are un telefon un fel de chinezărie de pe internet doogee x60l s-a spart.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Cred ca mult, nu am auzit niciodata de telefonul ala
asa ca e probabil sa gaseasca foarte greu asa ceva in RO (adica ecran de schimb) urmat de faptul ca din cate am inteles, ca sa iti faci mana, trebuie sa strici cateva ecrane, asa ca manopera s-ar putea sa usture

nu ti-a raspuns nimeni in 11 ore, asa ca iti spun ce cred si ce stiu din auzite, ce poti sa faci real e sa te duci la un service GSM si sa intrebi... sau sa gasesti unul apropiat si sa dai un telefon