| edystyle234 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor in legatura cu androidu meu am,,Orange Zali" stiu ca este un,, stift" cum imi spun prieteni dar am problema cu lagu pe jocuri si in general pe ecran cand deplasez imaginea stanga dreapta iconitele de la jocuri apar sub forma de nori. Daca stiti ce aplicatie sau antivirus sa iau va rog sa ma ajutati.
PS: fara ROOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antivirus iti recomand CM Security. Este gratuita. Ca aplicatie Clean Master. Vezi in Google Play.