| albertfiu96 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un telefon de pe siteul TelefonulTau.eu...dar nu stiu daca sunt sau nu seriosi si daca pot sa am incredere in ei.Va rog dati-mi pareri

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine cumperi mobilul de la magazin autorizat pentru ca are garantie si e original.

| IuliaRoxana a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la un magazin de telefoane gen Orange, Germanos, Vodafone etc. Ca in momentul cand se defecteaza ai garantie la el si il duci sa til repare sau sa til trimita la Bucuresti si in plus poti sa il vezi si sa il cumperi direct din magazin si sa vezi daca are vreo problema sau nu

| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Este un site ft serios, nu au fost niciodata probleme.

| PeterCook a răspuns:

Nu sunt de incredere. Trimit cam ce vor ei, nu ce le comanzi si nici nu remediaza greseala. Rusine!