| Adrian_Andrei_1992_42TI a întrebat:

Salut, doresc sa achizitionez un S5 de pe telefonultau.eu si as dori pareri despre acest site.

Vreau sa stiu daca sunt seriosi cu comenzile, nu trimit altceva in pachete, daca sunt probleme cu garantia si daca as putea comanda de la ei.

Si nu, nu vreau replici gen : ia-l de pe eMAG, pcgarage, etc.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In pachet ai sa primesti exact ce ai comandat.
2. La garantie e discutabil, dar sunt recunoscuti ca nu au cel mai serios service din tara. Bine, nici cel mai rau, dar nici ok.
3. Si atunci ce alternative vrei, si de ce mai intrebi daca tot nu vrei alte magazine? Si cu si fara intrebarea asta, asap comanzi de la telefonultau, tot aia e.

| Jipa95 a răspuns:

Daca nu esti 100% sigur de site-ul ala, nu-l cumpara caci am intrat si eu pe el si nu vad vreo diferenta considerabila de pret dintre eMAG si telefonultau.eu. Daca sa spunem ca l-ai achizitionat dupa site-ul ala si doamne fereste baietii sunt bulangii si nu ti-l mai schimba cum este? Mai bine cumpara-ti telefonul dupa un site reconoscut si serios, nu dupa toate ghenele de site-uri daca vrei sa eviti orice fel de probleme. Si acum ma vei lua la injuraturi ca de ce ti-am recomandat eMAG/pcgarage, faci ce vrei, dar in timp vezi sa nu regreti alegerea facuta. Bft

| Adrian_Andrei_1992_42TI explică (pentru Jipa95):

Diferenta considerabila e ca ei imi ofera : S5-ul, husa, incarcator auto si folie in timp ce la eMAG husa e 200 de lei, folia e 24 de lei pe putin, incarcatorul auto nu stiu exact si ei ofera doar telefonul la 2700 lei.

Răspuns utilizator avertizat