| FreakyChucky a întrebat:

Hey big grin
As dori si eu niste pareri despre site-ul Telefonultau.eu,vreau sa stiu daca e sigur pentru ca au niste preturi dubios de ieftine.
[Daca si-a mai cumparat cineva telefoane sau tablete, va rog dati-mi detalii]
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Salut!
Mi-am cumparat un galaxy mini 2 de acolo si l-am primit in mai putin de 48 de ore.Eu zic ca e un site destul de sigur.

| FreakyChucky explică (pentru Raptorz):

Mersi.dar e cu garantie sau ceva?
voiam ceva detalii

| Raptorz a răspuns (pentru FreakyChucky):

Primesti garantie 2 ani.

| iflirius a răspuns:

Bună!
Și-a luat o prietenă un Nokia Asha 200 de acolo și nu a fost o țeapă. :)
Eu de obicei îmi comand de pe www.emag.com. Vin într-o zi două și nu sunt exagerat de scumpe produsele. Baftă!