| BigEye11 a întrebat:

As vera sa-mi cumpar un telefon si nu stiu pe care sa0l aleg : Overmax Vertis You sau Prestigio MultiPhone PAP 3400. Care credeti ca este mai bun si de ce?

1 răspuns:
| Marian3123123123 a răspuns:

Ambele sunt dragute dar daca stii ca vei folosi 2 cartee ia-ti Prestigio MultiPhone PAP 3400 deoarece e dual core si e destu de bun.Dar parerea mea e ca o sa iti mearga mai bine vertis deoarece ai conexiunea 3g destul de puternic(merge destul de bine).Si am observat ac e pe mai multe culori. Funda?big grin